This job listing is no longer active.
Please use our Environment Jobs Search to find current vacancies.

Title

Dyrektor Operacyjny/Dyrektorka Operacyjna Biura

Posted
Reference   (Please mention Stopdodo/Environment Jobs in your application)
Sectors Sustainability, Climate, CSR, EMS
Location Poland - Europe
Town/City Warsaw
Type Fixed Term and Permanent Roles
Status Full Time
Level Senior Level
Company Name Greenpeace
Contact Name Human Resources
Website Further Details / Applications
Directory Entry : Greenpeace is an independent global campaigning organisation that acts to change attitudes and behaviour, to protect and conserve the environment and to promote peace.
Also Listing:
Description
Greenpeace jest miedzynarodowa organizacja ekologiczna, obecna w 40 krajach swiata. W Polsce jest rozpoznawana m. in. dzieki takim sukcesom jak: ochrona Doliny Rospudy, 200 tys. podpisów zebranych w ramach inicjatywy obywatelskiej majacej na celu poszerzenie Bialowieskiego Parku Narodowego czy dzialaniom zwiazanym z powstrzymaniem budowy nowych kopalni odkrywkowych i elektrowni atomowej.

Aktualnie poszukujemy osoby, która dolaczy do blisko 30-osobowego zespolu pracowników Greenpeace w Warszawie jako:

Cel stanowiska: odpowiedzialnosc za  dzialy ds. pozyskiwania funduszy i administracyjny biura w Polsce (tj.  programy pozyskiwania indywidualnych darczynców, marketing, finanse i ksiegowosc, administracja budynku, human resources) oraz scisla wspólpraca z centrala Fundacji na Europe Centralna i Wschodnia w Wiedniu.

Zadania i obowiazki:

  • zarzadzanie praca dyrektorów finansowego i administracyjnego,
  • nadzór nad biezacymi programami i dzialaniami w zakresie pozyskania funduszy i marketingu,
  • wdrazanie nowych narzedzi i procedur pozwalajacych na osiaganie zamierzonych celów i staly rozwój organizacji,
  • zarzadzanie finansami biura, w tym nadzór nad budzetem i odpowiedzialnosc za sprawozdania roczne,
  • implementacja strategii HR, w oparciu o wytyczne z Centrali przy jednoczesnym dopasowaniu do potrzeb lokalnego biura,
  • nadzór nad wszelkimi sprawami administracyjnymi zwiazanymi z funkcjonowaniem biura i jego obsluga.

Wymagania:

  • ugruntowane doswiadczenie biznesowe i praktyczna wiedza, szczególnie w zakresiefinansów, marketingu, zarzadzania zasobami ludzkimi (chetnie w pracy przy projektach dotyczacych róznych obszarów organizacji),
  • umiejetnosc strategicznego myslenia,
  • doswiadczenie w zarzadzaniu zespolem,
  • otwartosc na nowe doswiadczenia, elastycznosc, kreatywnosc, inicjatywa,
  • doswiadczenie w pracy w organizacjach pozarzadowych oraz znajomosc tego sektora bedzie duzym atutem,
  • biegla znajomosc jezyka angielskiego w mowie i w pismie,
  • zainteresowanie problematyka ochrony srodowiska oraz pozytywny stosunek do idei i sposobu pracy Greenpeace.

Aplikacje zawierajace cv, list motywacyjny oraz klauzule o Ochronie Danych Osobowych prosimy kierowac na adres e-mail: mszczepanska@hr-skills.pl

Add to My Account